TIKLA

Bizim İller Radyo

Bizim İller Radyo,97.3 frekansından Denizli’den radyo yayını yapmaktadır..Denizli ve çevresindeki insanlar tarafından karasal yayını takip edilen Bizim İller Radyo, dünya üzerindende online olarak internetten dinlenebilmektedir.Bizim İller Radyo, yayın türü olarak Din ve Tasavvuf konularını tercih etmektedir.Dinleyicilere Tematik yayınlar ulaştırmaktadır.

Bizim İller Radyo

Bizim İller Radyo;1992 yılında Türkiye’de özel radyo yayıncılığının başlamasıyla,Denizli’de ilk özel radyo yayınına başlayan radyolarımızdandır.
1992 tarihinden bu güne ilke ve prensiplerinden ödün vermeden ‘gönül sesiniz’ parolasıyla,istikrarlı bir yayıncılık çizgisi yakalamıştır.

17 yıllık yayıncılık birikimi,ilkeli ve güven duyulan yayınlarıyla halkımızın büyük ilgi ve teveccühünü kazanmıştır.Denizli’de yayın yapan yerel radyolar içerisinde etkililik ve dinlenme oranı bakımından ilk sıralardadır.

Kuruluş yıllarında çok zor şartlarda,günün belli saatlerinde yapılan bir yayıncılıktan;modern yayın ekipmanlarıyla yedi gün yirmi dört saat devam eden ciddi ve seviyeli bir yayıncılık kalitesi yakalanmıştır.

Bizim İller Radyo;zengin kültürümüzün izlerini damıtarak, manevi bir coşkuyu yakalamış,müzikteki seçiciliği,yayıncılık anlayışına bilgi ve paylaşımı getiren yaklaşımıyla,radyoculuk sorumluluğunu ticari kaygıların önüne alarak,insanımıza hizmeti her zaman ön planda tutmuştur.
İlkeli yayıncılığı ve halkımızın gönlüne hitap eden yayınlarıyla kuruluşundan itibaren Denizli halkının ‘Gönül Sesi’ olmayı başarmıştır.

Bizim İller Radyo

Radyo İletişim
Adres: Uçancıbaşı Mah. 572 Sk. No:22 Yeşilhan Kat:3 Daire:302 / DENİZLİ
Telefon: 0 258 261 38 88
E-posta: bizimiller@hotmail.com

Bu yazı 257 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Dini Bilgi Yarışması
Hakikat İslamda