TIKLA

Dostlar FM

Dostlar FM,Denizli’den yayın yapmakta olan bir internet radyosudur.Arabesk-Fantazi türünde yaptığı yayınlar ile Denizli’ler tarafından yoğun bir şekilde dinlenmektedir.Dostlar FM yayın kalitesi itibariyle iyi bir düzeydedir.Radyo dinleme sitemizi kullanarak Dostlar FM i online dinleyebilirsiniz.Frekans yayını henüz bulunmamaktadır.
Dostlar Fm i denizli de 106.8 frekansından dinleyebilirsiniz.

Radyo Hakkında Bilgiler
DOSTLAR FM ÖZEL RADYOLARIN BİRBİRİ ARDINA YAYIN HAYATINA BAŞLAMASIYLA DENİZLİDE EN İYİLER ARASINDA YERİNİ ALMIŞ , HEMEN HER TÜR MÜZİĞE YER VEREREK TÜM YAŞ GRUPLARININ BEĞENİSİNİ TOPLAMIŞTIR.

RADYOCULUĞUN SADECE MÜZİKTEN İBARET OLMADIĞI DÜŞÜNCESİ İLE , SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ VE BAZI KAMU KURUMLARI İLE ORTAK PROGRAMLARA İMZA ATAN DOSTLAR FM YENİLİKÇİ ANLAYIŞI İLE WEB ÜZERİNDEN  , KARASAL FM 106.8 FREKANSINDAN DENİZLİ İL VE İLÇELERİNDE YAYINLARINA DEVAM ETMEKTEDİR.

Dostlar FM

Radyo İletişim Bilgileri
Tel & Fax: 0263 86 12 – 0506 324 49 49

Dostlar FM

Radyo Frekans Bilgileri
Dostlar FM 106.8 frekansından Denizli’de yayın yapan bir radyodur.İnternet üzerinden radyo dinlenebilmektedir.Sizlerde Arabesk müzik türlerini takip etmeyi seviyorsanız, Dostlar FM dinleyebilirsiniz.Bunu gerçekleştirmek için Dostlar FM sayfamızı kullanabilirsiniz.

  • 106.8 dostlar fm, canlı dostlar fm dinle, denizli dostlar fm, denizli dostlar fm dinle, denizli radyoları, dostlar fm, dostlar fm canlı, dostlar fm canlı dinle, dostlar fm canlı yayın, dostlar fm denizli, dostlar fm dinle, dostlar fm frekansı, dostlar fm hakkında, dostlar fm online dinle, dostlar fm yayını, online dostlar fm dinle, radyo dinle

 

Bu yazı 979 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. malibu22 dedi ki:

    Güzel bir site ve tasarım olmuş tebrik ederim..

Bir yorum bırak

Dini Bilgi Yarışması
Hakikat İslamda