TIKLA

Hakkımızda

Radyodinlerim Nedir?

 

Radyodinlerim , internet ortamında yayın yapan radyo istasyonlarını tek bir adreste toplayan bir projedir. Radyodinlerim ile istediğiniz radyo istasyonunu dinleyebilir ve düşüncenizi paylaşabilirsiniz. Kullanıcılarımızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

 

Web sitemizde 400 den fazla radyo istasyonunun kaydı bulunmaktadır. Radyo bilgilerini radyoların web siteleri üzerinden sağlamaktayız. iletişim bilgilerinde değişiklik yapan radyo istasyonları bizimle iletişime geçerek gerekli düzenlemeyi yaptırabilirler.

 

Radyodinlerim .com 2018 yılında Cennet Fm  tarafından WordPress altyapısı kullanılarak tasarlanmıştır. Sitede kullanılan tüm uygulamalar veya kodlar ücretsiz olup çoğu tarafımızca yazılmıştır.

 

Web sitemiz bolca Javascript ve Ajax kullanılarak hazırlanmıştır. Bir çoğu tarafımca yazılmıştır. Bazı tarayıcılarda yavaş çalışma gibi sorunlar olabilir. Biz “Mozilla Firefox” veya “Google Chrome” tarayıcısını kullanmanızı öneriyoruz.

 

Yeni yayına hayatına başlayan radyo firmalarının yayınlarının sitemizde yayınlanabilmesi için Web sitemizdeki “Radyo Ekle” formunu doldurarak bizi bilgilendirebilirler. Aksi takdirde bizim bu firmaları bulmamız uzun sürecektir.

 

Web sitemizde yayınlanan radyoların hak sahipleri talep ettiklerinde radyoları web sitemizden kaldırılacaktır.

 

Dini Bilgi Yarışması
Hakikat İslamda