TIKLA

Keşan FM

Keşan FM, 88.5 FM frekansı üzerinden Edirne ve çevresi için Türkçe Pop müzikler yayınlamaktadır. Kimi zaman Slow Pop parçalarında çıktığı Keşan FM, dinlemek isteyenler için online olarakta hizmet vermektedir. Sizlerde bu radyo kanalını takip etmek isterseniz, ayırmış olduğumuz Keşan FM sayfamıza gözatabilirsiniz.

Keşan FM

Radyo Hakkında
Hiç bilmediğiniz bir işe kalkışmak büyük cesaret ister… Üstelik yapmayı düşündüğünüz işle ilgili fazla örneğiniz yoksa… Yol uzundur; yılmamak, yorulmamak gerekir. İşte Keşan FM, buna inanan ve katlanmayı göze alan insanların çabasıyla başladı hayata. Ülke genelinde esen “özel radyo-televizyon rüzgârına” kapılarak, Şubat-1993’te “Merhaba” dedik Keşan FM mikrofonlarından… Kâh yasal dayanağımız olmadığı için mahkemelere çıktık, kapatıldık ve üzüldük… Kâh dinleyicilerimizin samimi teşekkürleri ile işe yaradığımızı hissettik ve sevindik.

Keşan FM olarak o gün bugündür, ilk günün heyecanıyla ve dinleyicilerimizden aldığımız güçle devam ediyoruz yolumuza. Yayıncılık ilkelerine bağlı kalarak; müzikte, haberde ve reklâmda kaliteli olanı sunmaya çalışıyoruz. Mikrofondan yayılan sesimizle “sevgi” kavramının sıcaklığının ve bağlayıcılığının yani sevginin pozitif etkisinin hissedilmesini amaç edindik. Çıkış noktanız bu olunca; zaten insanlara çirkini yani kötüyü vermek olası değil… Ve son olarak… “İnandığın gibi yaşamazsan; gün gelir yaşadıklarına inanmaya başlarsın” diyerek, inandığımız yolda devam ediyoruz.

İletişim Bilgileri
Adres: HASTANE CD. NO:24 Keşan/EDİRNE
Tel: (0 284) 715 07 17 – 714 72 86
Fax: 0284 714 74 62
E-mail: kesanfm@hotmail.com – kesanfm@kesanfm.com.tr

Bu yazı 444 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Dini Bilgi Yarışması
Hakikat İslamda