TIKLA

Kumsal Radyo

Kumsal Radyo,103.1 frekansından Antalya ve çevresinde FM bandından yayın yapmaktadır ve 103.1′den dinlenebilmektedir.Kumsal Radyo yayınlarında genellikle Slow,Pop müziklere yer vermektedir.Kumsal Radyo dinlemek için bu sayfamızı kullanabilirsiniz.

Kumsal Radyo

Radyo Hakkında Bilgiler
10.06.1994 yılında yayına başlayan ve günümüze kadar önemli başarılar elde eden Kumsal Radyo bu başarısını sürekli yükseltmektedir. Kumsal Radyo daha geniş bir alanda kusursuz ses kalitesiyle yayın için vericilerini,stüdyolarını ve otomasyon sistemlerini yenilemiştir, günümüz yayıncılık teknolojilerini yakından takip emiştir.
Kumsal Radyo işini bilen, işini seven programcıları, prodüksiyon ekibi , dinleyicilerine her türden kaliteli Türk müziğini sunarak, 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır.Radyomuzun Yönetim Kurulu; Başkan Musa ALAN , Başkan Yrd.Ercan ALAN , Muammer ALAN , Üyeler Ahmet TÜRK , Faruk DÖNMEZER’den oluşmaktadır

YAYIN İLKELERİMİZ
Kumsal Radyo;

Toplumsal sorumluluk taşıyan ve sorumluluğunu yerine getiren bir yayın kuruluşudur. İnsan haklarına saygılıdır, her türlü terör, şiddet, işkence, fanatizm, ırkçılık ve sömürünün karşısındadır. Dini, ahlâki ve manevi değerlere saygılıdır.

Milli kültüre,toplumun bilim ve sanat varlığına katkıda bulunmayı esas alır; Türkçe’yi doğru ve dil bilincini geliştirici bir biçimde kullanır. Yayınlarında Türkiye’nin bütünlüğünü ve ülke menfaatlerini gözetir. Eşitlik ve adaletten yanadır; zulmün her türlüsünü reddeder. Hukukun üstünlüğünü esas alır; özgürlük ve çok seslilikten yanadır.

Demokrasiyi insanlık aleminin ortak değerlerinden biri olarak kabul eder. Ekonomik bağımsızlığını,toplumsal sorumluluğunu yerine getirmenin vazgeçilmez şartı olarak görür.

Emeğe saygılıdır; çalışanları arasındaki ilişkiler karşılıklı güven ve sorumluluk esasına göre yürütülür.

Kurumsal rekabet bilinci içinde sürekli gelişmeyi ve toplam kaliteyi hedefler. Statükoculuğu reddeder. Yayınlarında, evrensel yayıncılık ilkelerinden yana taraftır.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından hazırlanan “Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi”ne bağlı kalmayı taahhüt eder. Bu metinde belirtilen ilke ve etik anlayışın Türkiye’de yaygınlık kazanması için çalışır.

E-posta : info@kumsalradyo.com

msn destek: radyokumsalmusa07@hotmail.com

Adres : Muratpaşa Mahallesi 574 Sokak Yaren Apartmanı Kat : 5 Daire : 15 ANTALYA/MERKEZ

Tel: +90(242) 243 03 47

Fax: +90(242) 243 02 47

CANLI YAYIN TELEFON NUMARAMIZ….

+90(242)242 94 66

Antalya Kumsal Radyo canlı.Antalya Kumsal Radyo İstek.Antalya Radyoları dinle.Canlı Antalya Kumsal Radyo dinle.Kumsal Radyo Antalya.Kumsal Radyo Antalya canlı dinle.Kumsal Radyo Antalya dinle.Kumsal Radyo Antalya frekansı

Bu yazı 970 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Dini Bilgi Yarışması
Hakikat İslamda