TIKLA

Park FM

Park FM

Hakkında Bilgiler
Ankara vilayetinden arabesk ve fantazi müzik kategorisinde radyo yayını yapan Park FM, 2007 yılından bu yana kesintisiz olarak dinleyicilerine hizmet sağlıyor. Alemin park ettiği frekans reklamı ile radyo yayınlarını sürdüren Park FM Ankara’nın en çok dinlenen radyo istasyonları arasında yer alıyor. Bu radyolar arasında yer alan bir başka kanalı, Radyo Seymen‘i dinlediniz mi?

 

Park FM internet aleminde fazla olarak parkfm.net internet sitesi aracılığı ile  dinlenilmektedir. Verilere göre binlerce dinlenme sayısı bu durumun en güzel kanıtıdır.

Park FM

Kimler Park FM Dinliyor?
Ankara’da arabesk müzik  radyosu dinleyicisi portföyünün dinlemek istediği 10 numaralı radyo olan Park FM bu müzik tarzında akıllara gelen ilk radyo istasyonudur. Her gün yayınları boyunca pek çok farklı programlar sunuan Radyo Park FM’de programlar boyunca gelen isteklere ve radyo programcısı tarafınca belirlenen parçalar çalınmaktadır. Radyo Park FM Ankara vilayetinde 96.9 FM frekansı üzerinden radyo yayınlarını icra etmektedir.

Park FM

İletişim Bilgileri
Medya Park Reklam Yay. A.Ş.
Adres : Ayaş yolu 23.km 201/A Sincan Ankara
Web Adresi : www.parkfm.net
E-Posta Adresi : hakan@ozanmedya.com
Santral Telefonu (Ankara) : 312 276 03 02

Park FM

Frekans Bilgileri
96.9 FM frekansı aracılığı ile karasak yayınla dinlenebilir.

ankara radyoları, canlı park fm dinle, halk müziği radyoları, online park fm dinle, park fm 96.9, park fm ankara, park fm canlı, park fm canlı dinle, park fm canlı yayın, park fm dinle, park fm frekansı, park fm hakkında, park fm online dinle, park fm yayını, radyo park fm

Bu yazı 695 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Dini Bilgi Yarışması
Hakikat İslamda