TIKLA

Radyo Ekin

Radyo Ekin

Radyo Ekin,türkü ve yöresel parçaların yayınlandığı çok sıcak ve samimi bir radyo istasyonudur.Yapılan programlar oldukça hoş sohbet içerisinde geçerken diger yandan çalınan türküler ve halk ezgileri sohbete güzellik katmaktadır.Radyo ekin dinlebilen sitemiz cd kalitesinde sizlere ulaştırmaktadır..Sizlerde bu hoş ortam ve türkü keyfine ulaşmak istiyorsanız burayı ziyaret ediniz.Türkü keyfini yaşamak isteyenler Radyo Ekin dinlemek için radyo dinleme sitemize geliyor..

Hakkında Bilgiler

“Özümüz Sözümüz Türkülerimiz…”
1995 tarihinde yayın hayatına merhaba diyen radyomuz yeni yayın dönemin de yepyeni programları ile yine tüm dinleyicilerin vazgeçemediği bir adres oldu. Dinleyici kitlesini her geçen gün artırarak tüm Türkiye’ ye ve ardından tüm dünya ya ulaşmayı hedeflemiştir. Radyo Ekin bir yandan da sizin ürün ve hizmetlerinizi herkese duyurmayı ve sizin bir marka olmanız konusunda elinden gelen tüm desteği veriyor.
    Kültürümüzün, atalarımızın bize en büyük mirası olan türkülerimizi bütün dünyaya duyurmak, sevdirmek ve onları da Türk kültürü ile tanıştırmakta amaçlarımız başında geliyor.Ayrıca bizim dinlediğimiz gibi bizden sonraki nesillere, çocuklarımıza, torunlarımıza da türkülerimizi sevdirmek, dinletmek istiyoruz. Yayınların da Doğu Anadolu, Karadeniz, İç Anadolu, Ege, Trakya, bölgeleri gibi hiçbir ayrım ve ayrıcalık yapmadan her yörenin şarkılarına ve türkülerine yer veren Radyo Ekin’i diğer radyolarından ayıran en büyük özelliği hiç bir siyasi görüşü temsil etmemesi ve diğer müzik tarzlarına da yer vererek herkese hitap etmesi sevdirmektir.

Türkü demek RADYO EKİN demektir…

Halk müziği tüm örneklerini sergileyen 94.3 frekansından Marmara Bölgesine, uydu ve internet aracılığıyla dünyaya yayın yapan Radyo Ekin; sevgisini, hasretini, sevincini ve üzüntüsünü türkülerle anlatan Anadolu insanın sesi olmuş ve özellikle türkü severlerin vazgeçilmez bir tutkusu haline gelmiş bir radyodur.

YAYIN ALANI:
Karasal FM Bandı Yayını: 94.30 Mhz

Uydu Yayın Bilgileri;

Türksat 2A/3A/4A Frekans: 11977 Sembol: 27500 Polarizasyon: H – Yatay

 

  • 94.3radyo ekin, canlı radyo ekin dinle, incel medya grup, istanbul radyo ekin, istanbul radyoları, online radyo ekin, radyo ekin, radyo ekin canlı, radyo ekin canlı dinle, radyo ekin canlı yayın, radyo ekin dinle, radyo ekin istanbul, radyo ekin online dinle, türkü dinle, türkü radyoları
Bu yazı 582 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Dini Bilgi Yarışması
Hakikat İslamda