TIKLA

Radyo Eksen

Radyo Aks,seneler evvel kurulmuş bir radyodur.Radyo aks kendine has stiliyle insanlara kendini benimsetmiştir.Eskiden günümüze bir çok cinste çaldığı yabancı parçalar ile alkış toplamıştır..Radyo aks için yalnızca iyi müzik vardır.Gerçekten bir anlam ifade eden şarkıları radyo aks dinleyerek anlayabilirsiniz.Genellikle rock ve metal müzik cinsinde parçalar çalınmaktadır.Deyim yerindeyse, radyo aks üzerinden dinlediğiniz parçaların adlarını merakla bekleyeceksiniz.

Radyo Eksen

Hakkında Bilgiler
Çağdaş yaşamın sesi, çağdaş müziğin dingili…
1 Kasım 2000′de kurulan Radyo Eksen, Türkiye’nin tek çağdaş müzik radyo istasyonu. İyi müzik çalmayı bir numaralı gaye edinen Radyo Eksen dinleyicilerine, çağdaş rock’tan country’e, indie’den heavy metal’e uzanan geniş bir müzik yelpazesi sunuyor. Yayın kavrayışının esasında çağdaş yaşamın çağdaş müziğe yansıması yer alıyor.
“Az konuşma çok müzik” felsefesini ile hareket eden Radyo Eksen’in dikkatli, seçici ve sadık bir dinleyici ortamı var. Bir aşk markası olan “Radyo Eksen”, her tarz’da şarkılar çalmaya çalışarak farklı insanların ortak buluşma noktası haline geliyor.

Bu yazı 437 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Dini Bilgi Yarışması
Hakikat İslamda