TIKLA

Radyo KTÜ

Radyo KTÜ,genç kadrosu ile tsm,slow,türkçe pop ve benzeri türde yayınlar yapmaktadır..Karışık müzik türüyle yaptığı yayınlar oldukça beğenilmiştir.Öğrencilerden kurulan dinamik ekip yerini tecrübeli kişilere bırakmış durumda.Radyo KTÜ size iyi bir müzik ziyafeti sunabilecek kapasitede bir radyodur.Radyo dinlemek için tercih edebilirsiniz.

Radyo KTÜ

Hakkında Bilgiler
1998 yılında KTÜ rektörlüğüne bağlı çalışan bir öğrenci topluluğu olarak yayına başlayan radyomuz şu anda KTÜ İletişim Fakültesine bağlı olarak 106.2 frekansından yayın hayatına devam etmektedir. Yayına ilk başladığı yıllarda oldukça kısıtlı imkanlarla zoru başaran kadro, radyomuzun bugünlere gelmesinde büyük emeğe sahip olup şimdiki daha elverişli olan imkanların alt yapısını hazırlamış ve kişiden kişiye el değiştiren bayrak yarışında bugün çalışan ekibe izlemesi gereken yolu göstermiştir.Bugün ve bundan sonra gelecek olan ekip sürekli değişen ve gelişen imkanlarla hep daha kaliteliyi sizlerle paylaşmaya devam edecektir.

106.2 canlı yayın,106.2 dinle,106.2 online dinle,radyo ktü,radyo ktü canlı dinle,radyo ktü dinle,radyo ktü online yayın,radyo ktü yayını

Bu yazı 435 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Dini Bilgi Yarışması
Hakikat İslamda