TIKLA

Radyo Odtü

Radyo Odtü,103. frekansından Jazz,Klasik ve Rock türünde yayınlar yapmaktadır.Yıllardır radyo yayını yapmakta olan Odtü bunu başarıyla sürdürmektedir.En güzel yabancı eserlerin paylaşıldığı Radyo Odtü’yü dinlemek için doğru yerdesiniz.Radyo dinleme sitemizi kullanarak bu radyoyu dinleyebilirsiniz.

Radyo Odtü

Hakkında Bilgiler
Radyo ODTÜ, yayın hayatına başladığı 31 Ocak 1995’ten bu yana eskinin unutulmazları, günümüzün hit şarkılarından oluşan zengin yayın içeriği ve arkeolojiden felsefeye, edebiyattan spora, caz, klasik, rock müzikten unutulmaz Türkçe klasiklere kadar geniş bir yelpazeye sahip programları ile 103.1 frekansından her yaştan dinleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Radyo ODTÜ yayın akışı, mümkün olan en geniş yelpazedeki dinleyiciye hitap etmek üzere şekillendirilmektedir. Bu sebeple Radyo ODTÜ, Türkiye radyolarındaki en geniş program yelpazesine sahip tek radyo istasyonu.

28 Haziran 1996 tarihinden bu yana yayınını internet üzerinden de dinleyicilerine ulaştıran Radyo ODTÜ, Türkiye’de internet üzerinden canlı yayını gerçekleştiren ilk radyo ünvanına sahiptir. 2003 yılında “Turkish Radios Online Viewers’ Choice Awards 2002” organizasyonunda “En İyi Radyo Web Sitesi Tasarımı” ve “En İyi Teknik Donanımlı Radyo Web Sitesi” dallarında da ödül alan radyoodtu.com.tr, o anda yayında olan şarkı ve program bilgileri ile son 24 saatin şarkı listelerine ulaşılan Türkiye’deki ilk ve tek radyo internet sitesidir. 24 saat canlı stüdyo görüntüsü, oylama ile oluşan liste programı, detaylı şarkı arama gibi birçok teknik özelliği ile de ayrıcalığını korumaktadır. Radyo ODTÜ’nün internet sitesinin aylık toplam ziyaret sayısı 85.000, tekil ziyaret sayısı ise 45.000 ortalamasındadır.

Radyo Odtü

İletişim Bilgileri
İnönü Bulvarı
ODTÜ Yerleşkesi
Yurtlar Bölgesi
PK 103.1
Çankaya / Ankara
Telefon: 0 312 210 30 30
Faks: 0 312 210 12 77
İnternet www.radyoodtu.com.tr
E-Posta: radyo@radyoodtu.com.tr

Radyo Odtü

Frekans Bilgileri
Radyo Odtü 103.1 frekansından karasal yayını yapmaktadır.Bu yüzden Radyo Odtü dinlemek için yapmanız gereken buna göre radyonuzu ayarlamaktır.Eğer frekans ile uğraşmadan direkt olaran online dinlemek isterseniz, sitemizi kullanabilirsiniz.Radyo Odtü canlı yayınına burayı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.En güzel jazz,klasik ve rock parçalar Radyo Odtü ile sizlerle.

Bu yazı 460 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Dini Bilgi Yarışması
Hakikat İslamda