TIKLA

Şahin FM

Şahin fm,Adıyaman’da 104.0 frekansından halk müzikleri,türküler ve yerel ezgiler paylaşmaktadır.En güzel türkülerin yayınlandığı Şahin fm buradan canlı olarak dinlenebilmektedir.Radyoculuk deneyimi yüksek olan Şahin Fm yıllardır yayın yapmaktadır.Sizin için seçtiklerimiz bölümü ile oldukça fazla ilgi görmektedir.Sizlede türkü vb türde parçaları dinlemeyi tercih edenlerdenseniz mutlaka Şahin fm dinleyin.

Şahin FM

Hakkında Bilgiler
Şahin FM 11.12.1993 Yılında Kurulumuştur.

104 Frekansı İle Adıyamanda Yayın Yapan Radyomuz Büyük Başarılara İmza Atmış Ulusal Radyolarla Aynı Kalitede Müzik Yayını Yapmaktadır.

Şahin FM Sizinle Var Olmaya Büyümeye Devam Ediyor.. Bizi Takip Etmeye Devam Edin.

Şahin FM

İletişim Bilgileri
ŞAHİN AJANS RADYO TV REKLAMCILIK İLETİŞİM A.Ş
Telefon: 0416 781 65 46 – 781 73 76
Fax: 0416 781 84 38
Adres: TURAN ÖZDEMİR CAD 1/D GÖLBAŞI ADIYAMAN

Şahin FM

Frekans Bilgileri
Adıyaman 104.0 frekansından yayın yapmaktadır.Türkülerin,halk müziklerin yer aldığı Şahin fm buradan dinleyicisine ulaşıyor..Dilerseniz Adıyaman’dan karasal yayınıda tercih edebilirsiniz.Fakat online olarak dinlemek isterseniz mutlaka sitemizin Şahin fm sayfasını ziyaret ediniz.

104.0 şahin fm, adıyaman radyoları, adıyaman şahin fm, gölbaşı şahin fm, radyo şahin, şahin fm, şahin fm adıyaman, şahin fm canlı dinle, şahin fm canlı yayın, şahin fm dinle, şahin fm gölbaşı, şahin radyo

Bu yazı 363 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Dini Bilgi Yarışması
Hakikat İslamda