TIKLA

Show Radyo

Show Radyo, türkçe pop cinsinde senelerdir yayın yapmaktadır. Geçen senelerin vermiş olduğu deneyim, çalınan parçalar ile tasdiklenmektedir. Show Radyo, türkçe pop cinsinde en beğenilen ve aktüel parçaları kullanıcılarına eriştirmeye devam ediyor. Show Radyo dinliyorsanız, kesinlikle aktüel müzik parçalarından haberiniz vardır. Bir Hayli insan tarafından seçim edilmesinin sebebi belkide aktüel olmasıdır. Show radyo dinlemek için yalnızca burayı ziyaret ediniz. Unutmadan, Show Radyo ilk(top) 40′a bakmanızı tavsiye ederiz.

Show Radyo

Hakkında Bilgiler

Yayınlarında ağırlıklı olarak yerli pop müzik, kültür ve haber programlarına yer veren Show Radyo, 1992 senesinden bu yana dinleyicilerine ulaşmaktadır. Show Radyo, üstün teknoloji mahsulü teknik aygıtlarının yanı gizeme, 1997 senesinde bilgi operasyon teknolojisini de yayın sistemine katarak bu mevzuda teşebbüste bulunan çok az radyodan biri olma özelliğine de kazanmıştır.

Stüdyolarımız tamamen dijital alt yapı ile hazırlanmış olup yayın akışı ve preproduction bilgisayar yardımlı olarak yapılmaktadır.

Show Radyo

İletişim Bilgileri

Adres: Huzur Mahallesi İmam Çeşme Caddesi Gürel İş Merkezi No:14/1 Seyrantepe İstanbul

Kurumsal İletişim

Yüksel Alemdar

E-mail: yuksel@showradyo.com.tr

Telefon: +90 212 331 30 25

Stüdyo Telefon:+90 212 331 30 30

Email: hakan@showradyo.com.tr

Teknik Sorunlar İçin İletişim

Tel: +90 212 331 30 16

E-Mail: teknik@showradyo.com.tr

Bu yazı 460 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Dini Bilgi Yarışması
Hakikat İslamda