TIKLA

Trt Radyo 3

Trt Radyo 3  Normal ve çağdaş parçalar yayınlayan kadim bir radyo istasyonudur. Yüksek nitelikle sizlere sunulan canlı radyo yayınları dinleyenleri mest ediyor. Trt deneyim ve birikimini Trt Radyo 3′dede biizlere göstermekten çekinmiyor. Trt Radyo 3 dinlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Trt Radyo 3

Hakkında Bilgiler
Elvis Presley’den Joan Baez’e, Frank Sinatra’dan Tchaikowsky’ye, Mozart’tan Epilepsi Vaughan’a uzanan radyo yayınları ile müziğin en elit misallerini sizlerin beğenisine sunan, sıradanla çağdaşı birleştiren radyo. Türkiye Radyo Televizyon Kurumu niteliğiyle 24 saat kesintisiz canlı yayın… Türkiye’nin her yerinde, uydudan ve internet üzerinden tam dünyada.

Bugün Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu radyo istasyonları; millet ve devlet yayıncılığı sorumluluğu, tarafsız ve ilkeli radyoculuk anlayışı, doğru ve güzel Türkçesi, haber, bilgi, eğitim, kültür, müzik, eğlence içeriğiyle; güzel yurdumuzun dört bir köşesine, gencinden yaşlısına hitap etmektedir.

Trt Radyo 3

İletişim Bilgileri
Trt Genel Müdürlüğü
Telefon (Santral) : 0 312 463 43 43
Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA

Trt Radyo 3

Frekans Bilgileri
88.2 FM frekans adresinden radyo yayını yapmaktadır.Trt Radyo 3 en mükkemmel klasik şarkıları kaliteli programları ile sizlerin radyosuna kadar getiriyor. Ülkemizin en bilgili yayın kuruluş olan Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu.

Bu yazı 453 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Dini Bilgi Yarışması
Hakikat İslamda